Студентський конкурс «Розумним Бути Модно»

картинка конкурсу

Інформуємо студентів Одеського державного екологічного університету (ОДЕКУ)про проведеннявсеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно» та запрошуємо прийняти в ньому активну участь. Переможці даного конкурсу отримують винагороди у вигляді грантів на оплату навчання.

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Учасниками конкурсу можуть бути студентиОдеського державного екологічного університету (ОДЕКУ) всіх курсі та факультетів, заочної або денної, контрактної та бюджетної форми навчання. Також до участі запрошуються абітурієнти Одеського державного екологічного університету (ОДЕКУ).

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Конкурс «Розумним Бути Модно» полягає в написанні конкурсантами науково-дослідної роботи на тематику:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Предмет дослідження конкурсантам пропонується обрати самостійно, виходячи з власних розсудів, актуальності питання та його відповідності до основної теми. Дослідження пропонується проводити за одним або декількома визначеними напрямками:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Робота має оформлюватися в вигляді есе, що передбачає довільне викладення матеріалу. Праця має обов’язково містити чітку постановку питання, особистий погляд конкурсанта та ідеї щодо вирішення чи вдосконалення предмету дослідження, конструктивні підсумовуючі висновки.

Обсяг виконаної роботи має складати від 1 до 30 аркушів А4 друкованого тексту в електронному форматі .doc. при написанні використовувати шрифт 14.

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу – >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт – за посиланням.

Вимоги до конкурсних робіт

Виконані роботи надсилаються для оцінювання на пошту education@likar.info, з поміткою у темі «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «OpenMediaGroup» та за партнерської підтримки:

• likar.info – Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua – Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info – Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.