Студентський квест “Галопом по ОДЕКУ”

10691

3 жовтня 2018 року відбувся довгоочікуваний студентський квест від Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених -“Галопом по ОДЕКУ”, який було приурочено до Всесвітнього дня туризму.

Метою квесту було визначити, на скільки ж добре студенти знають місцезнаходження кафедр улюбленого університету та кабінету, де знаходиться штаб НТ ОДЕКУ.

Приємно було бачити велику кількість учасників з першого курсу, також радісно відзначити активність старших курсів університету. Учасниками стали студенти груп:

К-18-Факультету комп’ютерних наук,

Е-18п, ЕГ-33- Природоохоронного факультету,

МСГ-18, ГМ-18-Гідрометеорологічного інституту,

ПУА-33, ЕК-35, У-31 – Еколого-економічного факультету.

З перших секунд квесту атмосферу університету було не впізнати! Команди повинні були відгадати цікаві загадки, щоб дізнатися наступну точку квесту. Натхненні студенти з палаючими очима бігали поверхами та корпусами, спілкувалися з викладачами, робили з ними селфі. Ось заради таких емоцій ми робимо такі заходи – щоб ви запам’ятали студентство як найяскравіше!

Переможцями стали представники Еколого-економічного факультету, які отримали по плашці «Mybottle», блокнот та грамоту за участь. Всі інші команді були нагороджені грамотами.

Команда Наукового товариства ОДЕКУ дуже вдячна всім учасникам квесту за те, що ви були з нами! Далі – більше, і ми сподіваємося, що ви й надалі будете з нами!

8(9) 14(2)
11(6) 10(6)
9(5) 12(4)

Слідкуйте за новинами на сторінках