Студентський квест «Галопом по ОДЕКУ»

preview-729

2 жовтня 2019 року відбувся довгоочікуваний студентський квест від Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених – “Галопом по ОДЕКУ”, який було приурочено до Всесвітнього дня туризму.

▪️▪️▪️

Метою квесту було знайомство студентів першого року навчання з кафедрами та основними підрозділами нашого університету.

▪️▪️▪️

Приємно було бачити велику кількість учасників нашого заходу! Цього року участь приймали такі команди:

– «Бешенные черепашки» – Факультету комп’ютерних наук, управління та адміністрування;

– «ЭкоКабанчики»  – Природоохоронного факультету;

– «Турбо» – Гідрометеорологічного інституту;

– «EcoGirls» – Факультету комп’ютерних наук,управління та адміністрування;

– «ЭкоГерои» – Природоохоронного факультету.

▪️▪️▪️

З перших секунд квесту атмосферу університету було не впізнати! На час великої перерви коридори ОДЕКУ перетворились на галасливий вулик, де команди відгадували цікаві загадки, щоб дізнатися наступну точку квесту, проявивши максимум кмітливості та винахідливості.

▪️▪️▪️

Хочемо висловити окрему подяку викладачам та співробітникам усіх кафедр, що були задіяні в квесті, за допомогу в підготовці до заходу, а також за моральну підтримку наших учасників! Ви – наші найкращі вболівальники!

▪️▪️▪️

Переможцями квесту «Галопом по ОДЕКУ»-2019 стала команда «ЭкоГерои», які впоролися з завданнями усього за 9 хвилин та, окрім грамоти, отримали смачний торт, щоб відсвяткувати свою солодку перемогу. Всі інші команди були нагороджені почесними грамотами.

▪️▪️▪️

Команда Наукового товариства ОДЕКУ вдячна всім учасникам квесту за проявлений інтерес до нашого заходу, за ваші усмішки та емоції, теплі слова! Далі – більше, і ми сподіваємося, що ви й надалі будете з нами!

▪️

Слідкуйте за новинами на сторінках

Facebook – Наукове Товариство ОДЕКУ

та Instagram – nt_odeku