Студентський квест «Галопом по ОДЕКУ»

international_youth_day_logo

Увага! Спеціально для студентів молодших курсів, з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму в ОДЕКУ буде проведено квест «Галопом по ОДЕКУ», який допоможе дізнатися більше про ВНЗ, який ви обрали для здобуття вищої освіти!

Якщо ти активний, цілеспрямований, любиш змагатися та перемагати – цей квест спеціально для тебе! 20 хвилин, які розкажуть тобі про твій ВНЗ більше, та допоможуть орієнтуватися у ньому! Цікаві завдання, круті команди, неймовірна атмосфера та подарунки переможцям гарантовано!

Lwow_69

Приходь сам, клич друзів, створи свою команду та приєднуйся до нас!

Де? ОДЕКУ, біля їдальні

Коли? 26 вересня о 12.20

Для того щоб стати учасником квесту необхідно заповнити анкету

За довідками звертайтеся у каб. 220, НЛК №2.

Почни свій навчальний рік з яскравих вражень!
Слідкуйте за новинами на facebook
Пишіть нам на адресуscientists.osenu@gmail.com
Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених (НТ ОДЕКУ) запрошує всіх бажаючих!