Святкування Дня навколишнього середовища в Одеській філії ДП «АМПУ»

ekologiya_4_07072010

17 квітня 2019 року в рамках святкування Дня навколишнього середовища, на території Одеської філії ДП «Адміністрації морських портів України» було проведено низку екологічних заходів, у тому числі – організовано семінар-тренінг «Як врятувати планету в домашніх умовах» та конкурс дитячого малюнку «Чиста планета очима дітей».

Для проведення семінару-тренінгу було запрошено представників Одеського державного екологічного університету:

– аспіранта кафедри гідрології суші, завідувача сектором профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Докус Ангеліну;

– аспіранта кафедри екології та охорони довкілля, молодшого наукового співробітника ОДЕКУ Михайленка Владислава.

Участь у тренінгу прийняли учасники конкурсу – діти віком до 12 років, – а також їх батьки та співробітники Одеської філії ДП «АМПУ». Приємно відзначити, що тренінг виявився корисним як для дітей, так і для дорослих. У свою чергу, діти проявили надзвичайно активну участь у діалозі зі спікером, активно відповідали на запитання та ставили свої – не менш цікаві.

Радісно, що діти є небайдужими до питань екології та збереження довкілля. Вираження свого бачення світу через малюнки – це перший крок до розуміння екологічних проблем та їх наслідків. Ми дякуємо організаторам заходу – Одеській філії ДП «АМПУ» за такий конкурс, а також всім учасникам за їх креатив та творчість.

Дякуємо співробітнику відділу екологічної безпеки Одеської філії державного підприємства «Адміністрації морських портів України» Шапошниковій Надії Миколаївні за запрошення!

1(5)

30 2(3)
28 27

15

А далі – більше!

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях ЕСО разом із ОДЕКУ.


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone