Святкування Дня навколишнього середовища в Одеській філії ДП «АМПУ»

ekologiya_4_07072010

17 квітня 2019 року в рамках святкування Дня навколишнього середовища, на території Одеської філії ДП «Адміністрації морських портів України» було проведено низку екологічних заходів, у тому числі – організовано семінар-тренінг «Як врятувати планету в домашніх умовах» та конкурс дитячого малюнку «Чиста планета очима дітей».

Для проведення семінару-тренінгу було запрошено представників Одеського державного екологічного університету:

– аспіранта кафедри гідрології суші, завідувача сектором профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Докус Ангеліну;

– аспіранта кафедри екології та охорони довкілля, молодшого наукового співробітника ОДЕКУ Михайленка Владислава.

Участь у тренінгу прийняли учасники конкурсу – діти віком до 12 років, – а також їх батьки та співробітники Одеської філії ДП «АМПУ». Приємно відзначити, що тренінг виявився корисним як для дітей, так і для дорослих. У свою чергу, діти проявили надзвичайно активну участь у діалозі зі спікером, активно відповідали на запитання та ставили свої – не менш цікаві.

Радісно, що діти є небайдужими до питань екології та збереження довкілля. Вираження свого бачення світу через малюнки – це перший крок до розуміння екологічних проблем та їх наслідків. Ми дякуємо організаторам заходу – Одеській філії ДП «АМПУ» за такий конкурс, а також всім учасникам за їх креатив та творчість.

Дякуємо співробітнику відділу екологічної безпеки Одеської філії державного підприємства «Адміністрації морських портів України» Шапошниковій Надії Миколаївні за запрошення!

1(5)

30 2(3)

А далі – більше!

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях ЕСО разом із ОДЕКУ.