Святкування Дня пам`яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні на кафедрі українознавства та соціальних наук

мініатюра

6-8 травня  (ауд. 601)  проведеновикладачами кафедри українознавства та соціальних наук Слободянюк О.Р., Краснянскою  Н.Д., Глушковою Н.М., Мирошниченко М.І., Кантаржи Н.І. навчально-виховнізаходиприсвячені  до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Були присутні гр. Е-22, Е-21, ТЗ-22і, ГМ-31, ГО-21, К-18.

IMG_7974 IMG_7971

На початку заходу студенти Плачинда А.(гр. ВБ-18), Кашнян А. (гр.ВБ -18),  Дмитренко Н. (гр.ПУА-18) підготували  емоційний  художньо-літературний монтаж.

Пролунали вірші В.Сосюри, К.Симонова, І.Неходи. З цікавими доповідями  та презентаціями  виступили  студентиСтанко М.(гр.ГО-31) «Забуті факти про Велику Вітчизняну Війну» та Удуденко А. (гр.ГО-31) «Святкування Дня Перемоги у різних країнах світу». Доповіді викликали  різні запитання та бурхливіемоції. По закінченню заходу студенти переглянули документальний фільм про Велику Вітчизняну  Війну.

IMG_7984 IMG_7988

Студенти з великою увагою слухали виступи і дивилися презентації, документальний фільм, і розуміли, що в ці дні важливо нагадати і пам’ятати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

IMG_7990 IMG_7994 IMG_7992
IMG_7998 IMG_8000