Святкування Всесвітнього дня туризму

aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vY2JkOWY1NzkyNTdhZjllM2ZlMzEzM2FkMi9pbWFnZXMvZTM2MjU1ODMtYTI2Ni00ODZhLWE5NTgtMzNjNzcwMjZjOTY0LmpwZw

27 вересня 2018 р. вже за доброю традицією в Одеському державному екологічному університеті, Всесвітній день туризму. Святкування Всесвітнього дня туризму відвідало багато гостей: представники міських (ЗОШ №86, 92, ПШ «Гармонія») та обласних шкіл (Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст. та Великодальницька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 школи Біляївського району), студенти Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, студенти ОДЕКУ, зокрема спеціальності «Туризм», гості та викладачі університету, а це говорить про те, що представники сучасної молоді дуже люблять подорожувати та розглядають перспективу вибрати відносно нову, але вкрай актуальну спеціальність – 242 «ТУРИЗМ»!

13(1)

24 25

Зокрема дана спеціальність є актуально для жителів Одеського регіону, як самого потенційного з точки зору туризму, в тому числі – екологічного. Знайомство з даною спеціальністю провела доцент кафедри економіки природокористування, керівник проектної групи, гарант освітньої програми по туризму – Бунякова Юлія Ярославівна.

16

Програма святкування Всесвітнього дня туризму була досить насичена. В цей день були запрошені справжні знавці подорожей, які мають невпинну практику у сфері туризму, а саме:

Наталя Власенко, тревел-блогер, гід по Одесі, спеціаліст у сфері туризму, розповіла про День туризму та можливості екологічних та бюджетних подорожей рідною країною та закордоном. На сьогоднішній день є багато корисних та цікавих ресурсів та проектів, які дають нагоду для молоді подорожувати й відкривати нові місця. Наприклад, серед них проект «Твоя країна», який об’єднує молодь з різних куточків України й дозволяє відвідати нові міста й відправитись у захоплюючі мандри;

2(7)

Яскравою подією заходу був виступ Руслана Веріна, відомого одеського мандрівника, який об’їздив на велосипеді Африку, Азію і частину Північної Америки, подолавши загалом 46000 км! Руслан показав фото презентацію, у якій поділився враженнями від подорожей та своїми пригодами.В найближчих планах у мандрівника – відвідати Центральну Америку, тож будемо з нетерпінням чекати світлин з нової подорожі!

20

На завершення насиченої програми завідувач кафедри менеджменту природоохоронної діяльності ОДЕКУ Павленко Олена Пантеліївна ознайомила гостей з можливістями для студентів  Одеського державному  екологічного університету, що проходять міжнародне стажування в Турції, працюючи на посадах трансферменів та  отельних гідів. Стажери отримують величезний практичний досвід менеджерської (організаційної та управлінської) роботи на міжнародному ринку праці, заробітну плату, безкоштовне проживання, харчування та переліт. Не зважаючи на велике  навантаження стажери  знаходять час на ознайомлення з туристичними пам’ятками Турції.  Олена Пантеліївна гостинно запросила майбутніх абітурієнтів вступати до нашого ВНЗ для навчання та стажування.

28

Захід закінчився жвавою фотосесією, кожен міг зробити фото з Русланом Веріним, пригоститись чаєм та смаколиками, поспілкуватись у неформальній обстановці.

35(1)

31 1(6)

32(1)

Всіх присутніх було запрошено на День відкритих дверей ОДЕКУ, який відбудеться вже 6 жовтня. На дні відкритих дверей всі бажаючі матимуть змогу більш детально ознайомитися з університетом, адже окрім спеціальності 242 «ТУРИЗМ», в ОДЕКУ є можливість вивчати різноманітні природничі науки та бути успішним управлінцем.

Також на ДВД, буде можливість ознайомитися з актуальною інформацією для абітурієнтів – правилах вступу у 2019 році. А особливо цікавим для майбутніх студентів ОДЕКУ буде інформація, як якісно підготуватися до ЗНО та отримати додаткові бали при вступі до університет, а саме:

  1. самий розповсюджений варіант – записатися на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ УНІВЕРСИТЕТУ або
  2. стати учасником ОЛІМПІАДИ для представників технікумів і коледжів, яка щорічно проходить в стінах ОДЕКУ. Переможці та призери олімпіади, що посіли І, ІІ та ІІІ місця, будуть рекомендовані до зараховуватися на місця державного замовлення в поточному навчальному році на курс підготовки за інтегрованими планами ОДЕКУ відповідно переліку спеціальностей.

Деталі розміщені на сайті університету та будуть висвітлені на Дні відкритих дверей вже наступної суботи.

Сподіваємось, що захід був цікавим для гостей університету й дав кожному натхнення на нові подорожі. Подорожуйте – адже подорожі це найкраща освіта та спосіб пізнати світ довкола.

Дякуємо за допомогу в організації заходу викладачу кафедри агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів– Даніловій Наталії Василівні, яка запросила гостей з області, чим посприяла розповсюдженню екологічних знань поза межі міста. Також дякуємо кафедрі екології та охорони довкілля та кафедрі економіки природокористування за сприяння в організації заходу.

Як завжди дуже приємно було проводити захід на платформі студентського креативного простору Ecoprostir, дякуємо за гостинність!

Ми сподіваємося, що участь у цьому заході надихнула учнів на організацію власних івентів у своїх школах.

Слідкуйте за нашими новинами!

Фотозвіт з заходу шукайте на наших сторінках

Facebook–https://www.facebook.com/ScienceOSENU/

та Instagram–nt_odeku

 

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях ЕКО разом з ОДЕКУ!

До зустрічі!


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone