Традиційна щорічна конференція молодих вчених кафедри гідроекології та водних досліджень

usa - green environment concept

4 травня 2018 року на кафедрі гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету відбулась традиційна щорічна конференція молодих вчених кафедри. В даному заході взяли участь магістри-гідроекологи 1 і 2 року навчання, аспіранти і молоді викладачі кафедри. Доповіді, які були підготовлені під керівництвом викладачів кафедри, висвітлюють тематику наукових і магістерських  робіт, які невдовзі магістрам доведеться захищати на засіданні Державної екзаменаційної комісії. Тож важливість і необхідність такого заходу була безумовна – молоді вчені кафедри перевірили свої здібності публічно виступати з результатами власних наукових досліджень, набули особистої впевненості. Завідувач кафедри, доктор географічних наук, професор Лобода Наталія Степанівна особливо відзначила високий рівень доповідей і побажала всім доповідачам успіхів у подальшому. Дякуємо всім, хто приймав участь в даному заході!

31(1) 2