Тренінг «Екологічне право: виклики майбутнього»

stol-6654

7 грудня 2017 рокуо 14:30в рамках проведення Всеукраїнського тижня правової освіти в Україні відбудеться тренінг «Екологічне право: виклики майбутнього», який відбудеться в Одеському державному екологічному університеті у приміщенні «Ecoprostir» (8 поверх НЛК №2).  Організатором заходу виступає Цикл правових дисциплін кафедри екологічного права і контролю.

Для учасників тренінгу виступлять досвідчені спікери у області екологічного  права:

1. Атаманчук Юлія – директор ТОВ « Науковий центр екології». Юлія підготувала для учасників міні-лекцію «Знайомство з екологічним консалтингом».
  1. Судді Приморського суду м. Одеси – Абухін Руслан Дмитрович та Бондар В’ячеслав Якович, які розкриють тему «Роль судів України в захисті та дотриманні вимог екологічного законодавства»
  1. Шапошнікова Надія Миколаївна – спеціаліст відділу екологічної безпеки Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України», яка виступитьз темою «Робота еколога морського порту: сучасні реалії».

Відмінною рисою заходу є те, що більшість спікерів – це випускники Одеського держаного екологічного університету, які є наочним прикладом перспективності спеціалізації «Екологічне право» та із заохоченням згодилися передати свій досвід майбутнім випускникам ОДЕКУ.

«Екологічне право_ виклики майбутнього»

Де? Ecoprostir

Коли? 7 грудня 2017 року

О котрій? 14:30

Якщо будуть бажаючі школярі та гості з інших закладів – напишіть або зателефонуйте, оскільки кількість місць обмежена.
angel.dokus@gmail.com
+ 38 (099) 65 32 853
+ 38 (068) 69 21 226

Не втрачай можливості отримати нові знання та контакти!
До зустрічі!