Тренінг на тему “Як реалізувати себе у професії”

T1BxkLT62uY

«Бізнес-інкубатор екологічних проектів» на платформі «Ecoprostir» розпочинає роботу!!!

Ми стартуємо!

У жовтні на платформі «Ecoprostir» розпочинає роботу «Бізнес-інкубатор екологічних проектів». Основна мета –  акумулювання  студентських науково-практичних ініціатив та доведення їх  до практичної реалізації.

Не випадково, починаємо з тренінгу: «Як реалізувати себе в професії».

Якщо студент, випускник, молодий фахівець зможе, в конкурентних умовах ринку праці, зацікавити та переконати роботодавця на свою користь, тоді він впорається і з професійними задачами.

Тренінг: «Як реалізувати себе в професії»

Напевно, саме злободеннепитання для наших студентів!

Ви писали, ви запитували, ви просили!

Ввідповідь ви зможете отримати вже 4 жовтня!

Ви не можете це пропустити!

Тренінг: «Як реалізувати себе в професії»

Перша робота. Перше резюме. Перша співбесіда.

Всі ми коли-небудь через це проходимо. Не завжди вдача посміхається  з першого разу, іноді потрібно написати 10 резюме, щоб зрозуміти, в чому ти помиляєшся.

Що ж робити, щоб в тобі став зацікавлений роботодавець, щоб  з першого разу все вийшло, як треба?

Саме на ці питання зможуть дати  відповідь досвідчені професіонали, спікери:

Олена Перелигіна – директор екологічної консалтингової компанії ТОВ «Ірбіс-ЮГ». Сфера професійних інтересів: екологічне консультування екологічне проектування, екологічний аутсорсінг та інші екологічні послуги. Випускниця Одеського державного екологічного університету.

22207366_1519583798107957_1950410130_n

Ганна Натоптана –  заступник директора з питань екології ТОВ «Ірбіс-ЮГ». Сфера професійних інтересів: інвентарізація та паспортизація відходів, курси, семінари, тренінги з екологічних питань, розробка екологічної  політики та перспективних планів в сфері охорони навколишнього середовища для підприємств та органів місцевого самоврядування.

22207134_1519583791441291_1637534780_n

Спікери  поділяться досвідом з таких питань:

✏️ Як реалізувати себе в професії «Еколог»;

✏️ Про секрети складання резюме;

✏️ Як вести себе на першій співбесіді, а також все про професійні співбесіді.

✏️ Безліч інших важливих речей про роботу за фахом.

Приходь і дізнайся всі секрети успішних  людей!

Коли? 4 жовтня 2017 р. о 14:30

Де? Приміщення «Ecoprostir», ОДЕКУ 8-й поверх

22243867_1519583801441290_1715383708_o

Share on Facebook37Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone