Тренінг Від екології до права

18362494

30 жовтня 2017 року в Одеському державному екологічному університеті на території студентського простору ОДЕКУ – Ecoprostir  пройде традиційний захід «Від екології до права».

Екологія та право з моменту свого існування ідуть пліч-о-пліч. Цей тісний зв’язок обумовлює взаємний розвиток кожної з цих наук. Саме тому неймовірно важливим є розуміння зв’язку між цими науками. Досвідчені спікери розкриють для учасників наступні питання:

– тверді побутові відходи – історія, практика, право;

– законодавча охорона пляжів;

– природно-заповідний фонд в Україні;

– зарубіжна екологічна законодавча база в Україні та Європі, перспективи її розвитку.

Також слід відмітити, що захід приурочено до всесвітнього дню Чорного моря, що святкується 31 жовтня. Саме тому буде запрошено спікера, який розкриє сутність морського права та його актуальність на сьогоднішній день.

УВАГА! Наш Університет готує за фахом Спеціальність 101 Екологія та Спеціальність 081 Право.

Наша пошта: profsektor.odeku@gmail.com

Для того, щоб ми розуміли кількість гостей і всім було зручно, просимо вас заповнити гугл форму

Wear Red

Ви не можете це пропустити!

До зустрічі 30-го жовтня! :)