Тренінг “Живи органічно”

2

Дорогі друзі!

21 грудня 2017 року, напередодні новорічних свят, Сектор по роботі з учнівською молоддю Одеського державного екологічного університету  на базі Студентського креативного простору ОДЕКУ – Ecoprostir, традиційно проводить актуальний захід «Живи органічно», спрямований на активних учнів 8-11 класів. Захід відбудеться о 13:00.

Метою заходу є розкриття теми органічного харчування, яка все частіше піднімається в сучасному суспільстві, та надання професійних порад і рекомендацій у цій сфері.

Сьогодні, коли життя сучасної людини проходить у шаленому ритмі та потоці інформації, дуже важко слідкувати за своїм раціоном. Швидкі перекуси, велика кількість різноманітної продукції в супермаркетах, застосування низькоякісних добрив у сільському господарстві стали причиною зниження якості традиційної продукції та розвитку нового напрямку виробництва – «органічного».

Зараз дедалі частіше зустрічаються «Екомагазини», які стверджують, що представляють покупцю органічну продукцію. Надпис «organic» майже завжди є запорукою високої ціни на продукцію, а чи завжди він є гарантією її органічності? Як вибрати справді якісну, органічну продукцію? Якщо вам цікаво, то ви не можете пропустити цей захід!

Під час тренінгу учасники послухають презентації, присвячені темам органічного харчування, пестицидам, особливостям маркування продукції, дізнаються більше про органічні ініціативи, запроваджені в Європі. А наприкінці всіх чекає цікавий тренінг від велнес-коуча Olga Ryabushenko, який допоможе розвинути корисні звички та стати на шлях здорового способу життя.

 

Слідкуйте за нашими анонсами та оновленнями на сторінці!

У разі виникнення питань – звертайтеся:
angel.dokus@gmail.com
+ 38 (099) 65 32 853
+ 38 (068) 69 21 226
Ангеліна Докус

 

Вхід вільний. Для участі необхідно зареєструватися

 

До зустрічі!

Share on Facebook12Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone