Тренінг “Живи органічно”

2

21 грудня  2017 року в ОДЕКУ на базі студентського креативного простору Ecoprostir відбувся тренінг “Живи органічно”, який вже майже став традицією. Захід спрямовано на підвищення знань та обізнаності молоді в питаннях органічного харчування та здорового способу життя.

Першим виступав з презентацією “Мій новорічний кошик без пестицидів” магістр кафедри екології та охорони довкілля, керівник студентського креативного простору Ecoprostir Владислав Михайленко, який розповів про те, як правильно обирати продукти без пестицидів.

1Далі виступив доцент кафедри екологічного права і контролю Бургаз Олексій , який пояснив тонкощі та важливість такого інструменту, як екологічне маркування.

7 10

Третім спікером була Наталя Власенко, гід, тревел-журналіст, яка розповіла про цікаві й успішні еко ініціативи та проекти, які були реалізовані у Німеччині.

17 Фінальним виступом заходу був тренінг від нашої неймовірної гості – велнес-коуча Ольги Рябушенко, яка поділилась порадами щодо того, як стати більш успішною особистістю, як розвивати корисні звички, де брати енергію та мотивацію для досягнення цілей.

11 14

Щиро сподіваємось, що день був цікавим та плідним для всіх учасників тренінгу і кожен отримав знання та навички, які допоможуть стати більш екологічно свідомим та якісно покращити свій рівень життя.

8 9
15 18

Дякуємо Міжнародній асоціації Євростратегія, завдяки якій ОДЕКУ зміг долучитись до тренінгу “Живи органічно”!

Це був останній захід в цьому році, але на 2018-ий ми так само готуємо багато цікавого, тож слідкуйте за нашими анонсами!

Залишайтеся з нами і будьте ЕКО!

Слідкуйте за нашими анонсами та оновленнями на сторінці!

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone