Участь гідроекологів ОДЕКУ в проведенні заходу “Green Education-XXI”

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ
5 березня 2019 року в Одеському державному екологічному університеті відбувся просвітницько-профорієнтаційний захід – Міський круглий стіл з обміну досвідом в сфері екологічної освіти «Green Education-XXI», в якому прийняли участь представники навчальних закладів м. Одеси, області, ректор ОДЕКУ, викладачі та студенти.
Основною метою проведення даного заходу є той факт, що в сучасному житті для людини бути екологічно свідомою – це не лише бажано, але й необхідне. Бо від цього залежить рівень та якість життя самої людини та суспільства в цілому.
Викладачі та студенти кафедри гідроекології та водних досліджень прийняли участь в виставці промо матеріалів, поділились методикою та досвідом роботи з деякими новітніми приладами в проведенні практик, обмінялися досвідом та сучасними методами підвищення якості екологічного виховання молоді.
2(3) 1(4)