Участь команди факультету комп’ютерних наук у олімпіаді з дисципліни «Програмування й управління IT проектами»

logo_FKN

З 24 квітня по 17 травня 2017 року на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченко було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Програмування й управління IT проектами» (Internet олімпіада).

В олімпіаді прийняла участь команда студентів ІІІ та ІV курсів факультету комп’ютерних наук Одеського державного екологічного університету у складі: Сайгутіна Ірина (капітан команди), Мартинюк Іван, Каленчук Іван, Мазур Олександр та Яковенко Микита.

Olimpiada_800x401

В якості завдання командам було запропоновано розробити веб-портал “Славетний шлях Петра Сагайдачного” для проведення патріотично-виховної роботи серед школярів. Завдання було підготовлено за участю співробітників ІТ-компанії «Інфопульс Україна». До складу журі увійшли провідні викладачі університетів та співробітники ІТ-компаній.

Для участі в олімпіаді зареєструвалися 15 команд із різних вищих навчальних закладів України, до фінального етапу вийшли 7 команд.

Команда нашого університету блискуче впоралася з поставленим завданням та отримала диплом І ступеня. Церемонія нагородження відбулася 25 травня 2017 року в головному корпусі КНУ ім. Т. Шевченко. Крім диплому наша команда отримала грамоти в номінаціях «Найкраща презентація проекту», «Найкраща мультимедіа», «Інтерактивність контенту», «Найкраще usability», «Найкраща подача навчального матеріалу», «Найкраще історичне наповнення». З більш детальною інформацією та готовими проектами можна ознайомитися на сайті олімпіади olimp.knu.ua.

Від імені деканату та викладачів кафедр факультету щиро вітаємо учасників команди, бажаємо подальшого професійного зростання та нових перемог!