Участь ОДЕКУ в Одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

11_mezhdunarodnaya_vystavka_2020_emb

4-6 серпня 2020 року в м. Київ, у Київському Палаці спорту, відбулась одна з головних подій освітньої галузі України – Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організована Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та Компанією «Виставковий Світ».

Слід зазначити, що початково цю виставку планувалося провести 12-14 березня 2020 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва, проте, через введення протиепідемічних обмежень на масові заходи, дата і місце її проведення були змінені.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих і актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Цього літа на заході були представлені близько 500 учасників з усіх регіонів України: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласні і міські органи управління освітою; заклади професійної освіти, навчально-методичні центри; виробники і постачальники засобів навчання, проєктів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, видавництва та освітні портали. З метою дотримання рекомендацій МОЗ України щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), заходи, передбачені програмою роботи виставки, було організовано в он-лайн режимі.

Цьогоріч, з огляду на складну епідемічну ситуацію, Одеський державний екологічний університет взяв участь у виставці в заочній формі: інформацію про Університет було розміщено в офіційному каталозі, а також на сайті Виставки www.vsosvita.com.ua.

На участь у конкурсі з тематичних номінацій в межах Виставки ОДЕКУ представив доповідь, в якій було відображено роль та досягнення ОДЕКУ у виконанні діючого проекту Європейської Комісії 586471-EPP-1-2017-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP «Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE» та інших міжнародних проектів.

За підсумками конкурсів виставки Одеський державний екологічний університет нагороджений Гран-прі у номінації «Лідер міжнародної діяльності», Дипломом за активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти, а також Сертифікатом якості наукових публікацій відповідно до рейтингу ЗВО України за показниками міжнародної наукометричної бази SciVerse Scopus за 2019 рік. Ректор Сергій Миколайович Степаненко удостоєний Почесної грамоти за активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти.

Відділ  міжнародних  зв’язків.


 

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone