Участь Олени Венгер магістра кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності в проєкті “LeadMe!”

лого

7-9 жовтня 2020 р. магістр кафедри за спеціальністю 281 “Публічнеуправління та адміністрування” Олена Венгер прийняла участь в онлайн-проєкті “LeadMe!” від UGEN за участі ТОП-компанійУкраїни.

➡️Під час проекту було проведено низку заходів:

✅Вебінари від компаній на теми, пов’язані із розвитком лідерів (як вижити у світі VUCA? Нові лідери; зворотний зв’язок в руках сучасного лідера; лідер і команда: компетенції майбутнього; лідерство нової формації та інші теми).

✅Панельна дискусія “Студактив VS роботодавці: трендові моделі ефективної взаємодії”.

✅ Онлайн пітчинг ідей щодо взаємодієї бізнесу та студентства, зокрема, взаємодія студентського активу й роботодавців: як побудувати максимально корисну співпрацю для обох сторін; ефективні комункації роботодавця зі студентами online та offline: ведення кар’єрних сторінок, робота в кампусі університету; ідеальна модель стажування для розвитку як професіонала та лідера тощо.

Серед компаній-учасників проекту: JTI, Райффайзен Банк Аваль, Deloitte, MARS, Coca-Cola HBC, Jooble, AB InBevEfes, SoftServe.

👍Олена була відібрана до 100 найкращих студактивістів проекту серед поданих заяв з усієї України і мала можливість долучитись до найбільшпрогресивних молодих людей та компаній, отримавши не тільки корисні знання, а й цікавий досвід розробки та обгрунтування ідеї та навіть отримала подарунки від однієї з компаній, задавши цікаве питання доповідачу!

Ми радіємо за наших студентів, коли вони виходять за межі університету задля власного розвитку та набуття професійних знань. Сподіваємось, що досвід Олени стане прикладом для інших студентів!