Участь представників ОДЕКУ у Міжнародній конференції “Роль і можливості університетів в Європейській Стратегії для Дунайського регіону”

70f18fc05add4a7f948b583a1118ad03

8-9 грудня 2017 року завідувач кафедри гідроекології та водних досліджень, доктор географічних наук, професор Лобода Наталія Степанівна разом із провідними вченими, завідувачами кафедр ОДЕКУ (Губанова О.Р., Івус Г.П., Шакірзанова Ж.Р., Сафранов Т.А., Берлінський М.А,) прийняли участь у Міжнародній конференції “Роль і можливості університетів в Європейській Стратегії для Дунайського регіону”, м. Чернівці, В ході зустрічі було досягнуто декілька важливих домовленостей в галузі міжнародного співробітництва між кафедрою гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ і провідних ВНЗ Європи.

IMG_2343 (1) IMG_2339 (1)