Участь співробітників кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ в І міському екологічному ярмарку м.Одеса

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

27 жовтня 2018 р. співробітники кафедри гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету Гриб О.М., Гращенкова Т.В., Пилипюк В.В., Куза А.М., Яров Я.С. та студент гідроеколог 4 курсу Кулачок Т. разом з іншими співробітниками і студентами ОДЕКУ приймали участь в проведенні І міського екологічного ярмарку в парку ім. М.Горького в м.Одеса. Захід носив просвітницький характер і мав на меті ознайомити мешканців м.Одеса про основні проблеми в галузі охорони додкілля та їх вирішення. Основна увага приділялась питанням вторинної переробки сміття та дбайливого відношення до природи. Секція нашої кафедри ознайомила учасників заходу з “водними питаннями”: можливостями та важливістю раціонального відношення до водних ресурсів Землі, запропонувала кожному виміряти основні гідрохімічні показники у пробах води з водних обєктів Одещини та власних проб води. Всі зацікавлені особи мали також можливість побачити на власні очі стінгазети по навчальним практикам студентів-гідроекологів та дізнатись від експертів кафедри гідроекології відповіді на будь-які питання в галузі гідроекології. В будь якому разі відвідувачів було багато, сподіваємось що вони дістали не лише задоволення від гарно проведеного часу, а й дізнались щось корисне для себе. Велику подяку висловлюємо до організаторів та всіх, хто приймав участь у даному заході!

4 3 5 1 2