Участь співробітників ОДЕКУ в 8-ій Міжнародній науковій конференції «Фізика рідкої матерії: сучасні проблеми»

DW9ZKtpXkAEUmuC

 З 18 по 22 травня 2018 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшла 8-а Міжнародна наукова конференція «Фізика рідкої матерії: сучасні проблеми» (“Physics of Liquid Matter: Modern Problems”) (PLMMP-2018).

    Конференція була організована Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Інститутом теоретичної фізики ім. Боголюбова за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України. Наукова програма охоплювала останні події в широкій області рідкого стану, включаючи міждисциплінарні проблеми. Формат конференції базувався на запрошених лекціях, усних презентаціях та стендових доповідях. Мова конференції – англійська.

У роботі конференції взяли участь понад 100 учасників із 20 країн світу. Від  ОДЕКУ у конференції брав участь ст. викладач кафедри загальної та теоретичної фізики Співак А.Я. з доповіддю: «Landau-Ginsburg kinetics of granular fluid compaction». Автори представленої доповіді завю каф. загальної та теор фізики, проф. Герасимов О.І. та ст. викл. кафедри Співак А.Я.

    22 травня в рамках конференції PLMMP-2018 відбулося виїзне засідання наукової секції «Радіаційні аспекти фізики рідин та рідинних систем, які існують в живих організмах». На даному засіданні головували акад. НАН України завідувач кафедри молекулярної фізики фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Анатолійович Булавін та чл.-кор. НАН України директор Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України Анатолій Володимирович Носовський. Засідання було присвячено обговоренню останніх результатів досліджень впливу радіації на рідини та рідинні системи, а також на дослідження змін у рідинних системах живих організмів, що викликані опроміненням.

   Під час виїзного засідання відбулася зустріч учасників наукової секції та спеціалістів ІПБ АЕС, на якій була обговорена подальша співпраця. Для учасників засідання було проведено екскурсійний тур у м. Прип’ять, м. Чорнобиль та на Чорнобильську АЕС.

IMG_20180528_233911_79022-konfa-small


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone