Участь співробітників та магістрів кафедри метеорології та кліматології ОДЕКУ у дистанційних курсах, що були організовані Китайським навчальним центром метеорологічного управління (CMATC)

метклим

У серпні 2020 викладачі та магістри кафедри метеорологіїта кліматології ОДЕКУ пройшли та успішно завершили навчання на дистанційних курсах , що були організовані Китайським навчальним центром метеорологічного управління (CMATC), який також призначений Регіональним навчальним центром ВМО в Пекіні (WMORTC – Пекін), що фінансується Китайським метеорологічним управлінням (CMA).

Зав. кафедри Прокоф’єв О.М. пройшов програму курсу зі встановлення та обслуговування приладів метеорологічних спостережних. Тренінг проходив у режимі дистанційного навчання з 3 по 14 серпня 2020 р. на базі системи управління курсами moodle. На проходження міжнародного дистанційного курсу «2020 The International Distance Training Course on the Installation and Maintenance of Meteorological Observing Instruments» з 3 по 14 серпня 2020 р. витрачено 30 годин (1,0 кр. ECTS).

Прокофьев

Доценти кафедри СемергейЧумаченко А.Б. та Агайар Е.В., а також магістри 2 року навчання (ОПП “Метеорологія”), які вже працюють за фахом у ГМЦ ЧАМ, Юлія Султан i Яна Антонюк, успішно пройшли програм у курсу зі методів прогнозування погоди в умовах сильної конвекції. Тренінг проходив у режимі дистанційного навчання з 15 по 26 серпня 2020 р. на базі системи управління курсами moodle. На проходження міжнародного дистанційного курсу «International Training Course on Nowcasting Techniques on Severe Convection Weather» з 15 по 26 серпня 2020 р. було витрачено 44 години, тобто 1,5 кредиту ECTS

Антонюк Агайар
Семергей-Чумаченко Султан