Участь співробітників та студентів Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ у проведенні І міського екологічного ярмарку «One day with ecology»

min gmi

27 жовтня в Одесі в парку ім. М. Горького за ініціативою Одеського державного екологічного університету пройшов перший міський екологічний ярмарок під назвою «One day with ecology».

Міський екологічний ярмарок – це унікальна подія, метою якої було змінити екологічну свідомість одеситів. На заході відвідувачі мали змогу прослухати лекції ведучих спеціалістів в області захисту оточуючого середовища. Були також інтерактивні зони з мастер-класами, завдяки яким відвідувачі мали змогу дізнатися, як сортувати сміття, як навчитися виготовляти екологічний папір, що можна зробити з пластику та ін.

Активну участь у заході прийняли співробітники та студенти Гідрометеорологічного інституту. Були проведені вікторини, присвячені метеорологічним та гідрологічним явищам, народним прикметам та впливу Води та Повітря на життя людей.Вікторини зацікавили багатьох учасників Ярмарку різного віку, які отримували флаєри з інформацією від кафедри метеорології і кліматології та кафедри гідрології суші. По закінченню 3-годинного марафону був обраний і нагороджений переможець!

Величезне спасибі організаторам і учасникам заходу !!!

5 1

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone