Участь студентів і викладачів Одеського державного екологічного університету в проведенні природоохоронної акції з оздоровлення дельти Дністра

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

27 жовтня 2019 року в селищі Маяки Біляївського району Одеської області відбулась природоохоронна акція з оздоровлення дельти річки Дністер. За сприяння та на запрошення адміністрації та представників Гідроекологічного польового центру ОДЕКУ і Нижньодністровського національного природного парку студенти, які навчаються за напрямами «Науки про Землю» та «Екологія» (Гідрометеорологічний інститут, Природоохоронний факультет ОДЕКУ) очистили від сміття та озеленили острів Гонтаренка на правому березі річки Дністер.

Також в акції приймали участь співробітники кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ Гриб О.М., Гращенкова Т.В., Яров Я.С. і зав. лабораторією хімії ОДЕКУ Гриб К.О. Також була делегація студентів ОНМУ на чолі з доц. Даус М.Є. В ході проведення робіт на маленькому клаптику берега було зібрано декілька кубометрів різноманітного сміття, висаджено декілька десятків дерев. Потім учасників акції чекала невеличка прогулянка водними просторами Дністра та його проток, частування смаколиками на території Гідроекологічного польового центру ОДЕКУ. Чудова погода, приємне спілкування, чарівна краса природи Дністра, маленька але важлива справа – покращення екології рідного краю та позитивні враження – ось основні підсумки акції.

Дякуємо всім студентам та причетним до проведення акції, яка вже давно стала традиційною. Бажаємо всім успіхів та всього найкращого! Додаємо невеликий фото-звіт події.

1(1)   2345679