Участь у семінарі «Інформаційний день програми ‘‘Copernicus’’»

1200px-NSAU_Logo1.svg

10 липня 2018 року Державним космічним агентством України (ДКА) спільно з Європейською Комісією було проведено семінар «Інформаційний день програми ‘‘Copernicus’’», на якому були присутні представники Одеського державного екологічного університету: молодший науковий співробітник відділу з комерціалізації науково-технічних розробок НДЧ – Михайленко Владислав та співробітник кафедри військової підготовки ОДЕКУ – Єшану Олександр.

Програма Copernicus полягає у моніторингу за Землею, водою та атмосферою, а також у прогнозуванні, управлінні та зменшенні негативних наслідків природних катастроф.

Відповідно до Угоди між ДКА та Європейською комісією «Про співробітництво в галузі доступу по даних і використання даних супутників «Sentinel» програми«Copernicus», Україні буде надана можливість отримання, зберігання та розповсюдження даних від європейських супутників серії«Sentinel» на вільній, безоплатній основі.

Слід відмітити, що проект такого рівня буде реалізовано в Україні вперше, що забезпечить широкі можливості для використання космічних технологій у економічній, екологічній, енергетичній, науково-дослідній та інших галузях в Україні.

IMG_7844 IMG_7856
IMG_7886 IMG_7847