Участь викладачів кафедри метеорології та кліматології у курсах підвищення кваліфікації техніків-метеорологів АМСЦ України

12

В період з 27 по 31 травня 2019 р.на базі Центру післядипломної освіти ОДЕКУ проходили курси підвищення кваліфікації авіаційних техніків-метеорологів з різних регіонів України.

До роботи залучили провідних викладачів кафедри метеорології та кліматології (доценти Агайар Е.В., Недострелова Л.В., Прокофьєв О.М., Семергей-Чумаченко А.Б., ХоменкоI.) та співробітників ГМЦ ЧАМ.

Заняття пройшли у продуктивної співпраці лекторів з аудиторією, інформація щодо:

– впливу атмосферних чинників на роботу авіації;

– організації та проведення метеорологічних спостережень на АМСЦ;

– роботі з міжнародними авіаційними кодами;

– визначенню дальності видимості при метеорологічному обслуговуванні цивільної авіації.

– сучасних технологій прийому супутникової інформації;

– сучасних приладів та обладнання для проведення вимірювань метеорологічних величин на аеродромах;

– новітніх методів радіолокаційного моніторингу атмосфери

надавалася на високому  науково-методичному рівні та за бажанням слухачів з найцікавіших матеріалів сформований інформаційний пакет.

Під керівництвом к.геогр.н., доц. Прокофьєва О.М. курсанти ознайомилися з окремими питаннями метеорологічних спостережень та відвідали Гідрометцентр Чорного та Азовського морів.

5

6

7

Бажаємо нашим колегам успішної праці!!!