Урочистий захід Німецької стипендіальної програми

Стипендіальної програми німецької економіки

6 грудня 2017 р. начальник відділу міжнародних зв’язків О.В. Шаблій взяв участь в урочистому заході з нагоди привітання четвертого покоління практикантів Стипендіальної програми німецької економіки для України, що був проведений у м. Київ. Організатори заходу – Торгово-промислова палата України та Східний комітет німецької економіки.

Перед численними стипендіатами, представниками зі сфери економіки, науки та з громадських організацій виступили: президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, керівник економічного департаменту Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні Хольгер Кремер  та регіональний директор Східного комітету німецької економіки Мартин Гоффманн.

Стипендіальна програма німецької економіки для України адмініструється з 2014 р. Вона фінансується Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку (BMZ) і підприємствами ФРН.

Цього року був проведений 4-й конкурс програми, на якому було запропоновано 120 вакансій. За підсумками конкурсу 42 студенти з 16 регіонів України, у т.ч. з Донецької області, отримали місця практики у ФРН.

IMG_6873_ IMG_6864_
IMG_6853_ IMG_6870_
IMG_6874_

 

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone