Увага! Тренінг з розробки та реалізації проектів

Совместній проект

Запрошуємо  відвідати тренінг з розробки та реалізації проектів, який відбудеться  2  жовтня  2019 р. о 15.00,  на   СКП «Ecoprostir», при сприянні кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності

Мета тренінгу – ознайомити учасників з необхіністю та важливістю створення та реалізації власних проєктів ще в студенські роки.

Для кого: для активної, креативної студентської молоді, яка мріє створювати власні проекти та змінювати своє життя на краще.

Якщо у тебе є ідея або цікавий задум і ти не знаєш з чого розпочати, то цей тренінг саме для тебе!

Спікерка Тетяна Козловська пояснить чому розробка проектів та реалізація власних студентських ідей – це найкращий спосіб отримати необхідні навички чи бажану роботу. В ході тренінгу учасники разом із тренером детально розглянуть структуру будь-якого проекту, етапи його розробки та перші кроки щодо реалізації.

Все можливо – варто лише захотіти та почати діяти!

Про тренера: Тетяна Козловська – заснувала cпільноту Impact Hub Ambassadors та координувала молодіжні програми Impact Hub Odessa, багато років розвивала дебати в Одесі. Тетяна координувала масштабні проєкти корпоративної соціальної відповідальності спільно з великими українськими та міжнародними компаніями, зокрема UKRSIBBANK BNP Paribas Group, ПУМБ, Mondelez International, Люксоптика.

70356127_374022556853463_1672732510154391552_n