В спортивному комплексі університету відбудеться СПОРТИВНИЙ ВЕЧІР

golovna

14 грудня 2017 року о 16.00 в спортивному комплексі Одеського державного екологічного університету пройде традиційний святковий спортивний вечір, який організовує спортклуб «Еколог» кафедри фізичного виховання ОДЕКУ .

Спортивний вечір – це завжди велике свято в ОДЕКУ, так як нам дійсно є чим і ким пишатися! Кожного року студенти-спортсмени університету посідають призові міста не лише у стінах ВНЗ, а і на міському, обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, зберігаючи найкращі традиції студентів-випускників.

2017 рік також був багатим на перемоги та досягнення. І студенти, які з наснагою відстоюють ім’я університету, які змагалися за першість своїх факультетів та просто були спортивно активні, заслуговують на справжнє свято!

В програмі на вас чекають:

• Підведення результатів міжфакультетської спартакіади;
  • Нагородження призерів та переможців;
  • Нагородження провідних спортсменів університету;
  • Святкові номери творчих колективів.

Атмосфера справжнього свята, спортивного духу, гордість та перемоги – все це чекає на вас у спортивному клубі ОДЕКУ 14 грудня, о 16.00.

Запрошуються всі бажаючі: школярі, студенти, викладачі та інші, хто не байдужий до спорту!

До зустрічі!