Відбулась інтелектуально-розважальна гра “Eco Brain Ring”

Brain ring
9 листопада 2017 року в Одеському державному екологічному університеті на базі Ecoprostir  відбулась інтелектуально-розважальна гра “Eco Brain Ring“, організована кафедрою менеджменту природоохоронної діяльності.
У грі прийняли участь 4 команди “Рятівники природи” (ЗОШ №72), “Новатори” (Вище профестійно-технічне училище сфери послуг ОЮА), “Свідомий вибір” (ЗОШ №92), та “Green Sky” (Одеський коледж компютерних технологій).
На початку гри представлена представлена презентантація на анонсовану тему гри “Поводження з відходами: проблеми та рішення“.
Учні прийняли активну участь у обговоренні цієї проблеми, що показало небайдужість молоді до того , що відбувається з нашим довкіллям. Приємною несподіванностю сталося, що команда школи №72, є постіними учасниками екологічних акцій. Тобто не тільки слова, але й реальні дії. При презентації, команди оголосили свої слогани, зміст яких висвітлив їх громадську позицію до проблем навколишнього середовища.
У ході гри надавались нестандартні та неочікувані відповіді, при цьому дух суперництва та бажання не підвести свій навчальний заклад створили відповідну атмосферу суперництва та азарту! Небайдужими були й вболівальники, які активно долучалися до обговорення відповідей.
Молодь у змаганні цікаво провела час, проявила свої знання з загальних питань на  ерудицію та з питань захисту навколишнього середовища, зокрема поводження з відходами. Відчувалась відповідна підготовка до заходу, що надавало грі особливого характеру
Активну участь у підготовці, організації та проведенні заходу прийняли викладачі КМПД: Чумак В.В.Павленко О.П., Головіна О.І.Колонтай С.М., Волкова А.О., Чернишов О.С., Ланецька А.В. У кафедри з’явився новий друг, представник міжнародної громадської організації AIESEC – Марина Мрук, яка разом з Чернишовим О.С. успішно справилися з роллю відучих.
Дякуємо Eko-молодь&Ukraine,  Смирнову К.В. за інформаційну підтримку заходу.
Вітаємо команду-переможця “Рятівники природи” (ЗОШ №72), якавпевнено крокувала до перемоги! Учні цієї команди вже не вперше приймають участь у грі та набули корисного досвіду боротьбі, що допомогло їм отримати перемогу. Дякуємо всім учасникам та групам підтримки!
Висловлюємо подяку викладачам та вчителям навчальних закладів, які підготовили, організували та підтримали учнів! Сподіваємось на майбутні зустрічі в  Одеському державному екологічному університеті!
20
  3         18 19
1

Share on Facebook2Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone