Відбулась щорічна наукова конференція молодих вчених-гідроекологів

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

7 травня 2019 року відбулось традиційне щорічне засідання конференції молодих вчених Одеського державного екологічного університету по секції кафедри гідроекології та водних досліджень. У події приймали участь студенти-бакалаври гідроекологи 4-го курсу, магістри 5-го курсу, аспіранти та керівники наукових робіт – співробітники кафедри. Головувала на засіданні завідувач кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ, д. геогр. н., проф. Лобода Наталія Степанівна. Тематика досліджень молодих вчених кафедри була досить широка – велика увага приділена р.Південний Буг та її притокам, р. Інгулець, Дністру, малим річкам і водним ресурсам Одеської області в умовах глобальних змін клімату та антропогенної діяльності людини. Дякуємо всім, хто приймав участь та забезпечував цей захід! Всі доповіді будуть опубліковані у збірнику тез конференції. До речі – термін подання тез – до 20 травня, тож учасники конференції – а вас було справді рекордно багато – не зволікайте! Виступаючі отримали важливий практичний досвід публічної дискусії, що знадобіться при захисті дипломних бакалаврських і магістерських робіт вже незабаром. Кафедра пишається всіма своїми молодими вченими :)

3 (1) 1 (1) 2 (1)