ВІДКРИТИЙ СЕМІНАР “МІЖНАРОДНІ НАУКОВО-МЕТРИЧНІ БАЗИ SCOPUS, GOOGLE SCHOLAR”

Вітаємо

ВІДКРИТИЙ СЕМІНАР

“МІЖНАРОДНІ НАУКОВО-МЕТРИЧНІ БАЗИ SCOPUS, GOOGLE SCHOLAR”: ПОРАДИ ЩОДО ВИСОКИХ СТАНДАРТІВ, ЕФЕКТИВНОСТІ,  РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

Одноденний Семінар присвячений питанням роботи освітян та науковців, у тому числі, молодих вчених, та відображенню наукової діяльності авторів в різних науково-метричних базах  даних, зокрема, SCOPUS, GOOGLE SCHOLAR, перспективам, публікацій у провідних наукових журналах, що входятть до відповідних баз.

Проаналізований сучасний стан ОДЕКУ у базах Scopus, Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=OK9WX9IAAAAJ&hl=en

а також кафедри вищої та прикладної математики ОДЕКУ:

Розглянуті питання роботи систем ідентифікації, поширення інформації про дослідження, збору інформації про публікації, забезпечення правильної присутності в Інтернеті, відстеження нових публікацій по своїй темі. Особлива частина семінару присвячена доповідям та порадам співробітників (проф. О. Глушков, проф. О. Хецеліус, доц. Л. Вітавецька, доц. В. Буяджи, інш. щодо ефективності і  результативності публікацій у виданнях, що індексуються  Scopus, Google Scholar.

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ, СТУДЕНТІВ (БАКАЛАВРАТ, МАГІСТРАТУРА), АСПІРАНТІВ

(Екологія, Природничі Науки, Прикладна математика)

Під час проведення з 9 грудня по 11 грудня 2018р. на базі Одеського державного екологічного університету (ОДЕКУ) МОН України колективом кафедри вищої та прикладної математики міжнародних заходів (Міжнародна online конференція of seriesAdvances in Intelligent Systems and Computing: Advances in Quantum Systems and Intelligent ComputingAISCQSC, 9- 11 December 2018)  організований відкритий науково-освітній, професійно-орієнтаційний захід: День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів ОДЕКУ, студентів (бакалаврат, магістратура). В заході прийняли участь безпосередньо та в он-лайн режимі провідні вітчизняні та світові науковці; Докладній доповіді про можливості перспективи навчання в ОДЕКУ за бакалаврськими спеціальностями в гідрометеорологічному інституті, на факультетах комп’ютерних наук, природоохоронному та еколого-економічному факультетах, аспірантурі (Прикладна математика, Оптика та лазерна фізика) професора та доценти кафедри вищої та прикладної математики ОДЕКУ – проф. Глушков О.В., проф. Хецеліус О.Ю., проф. Свинаренко А.А., доц. Буяджи В.В., доц. Вітавецька Л.А., доц. Дубровська Ю.В., доц. Г.В. Ігнатенко, доц. Сєрга І.М., доц. Чернякова Ю.Г.