Відкрито набір слухачів на курси навчання в Ізраїлі

Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль (MASHAV) оголошує про відкриття набору слухачів на 3-тижневі курси навчання.

1) Курс «Innovation and Entrepreneurship in the Education System», який відбудеться 12.11.17-01.12.17. Заявки приймаються до 10 вересня 2017 року.

Більш детальна інформація (умови участі у програмі, перелік необхідних документів) знаходиться на сайті  та в інформаційному бюлетені.

2) Курс «Ефективне управління та використання водних ресурсів», 27 серпня – 15 вересня 2017 року.

Учасники курсу повинні мати відповідну вищу освіту та досвід практичної роботи у даній галузі не менше 3 років. Мова навчання – російська.

Останній термін подачі документів – 7 липня 2017 року.

Більш детальна інформація знаходиться на сайтах:

http://www.mashav.mfa.gov.il/MFA/mashav/Courses/Documents/32-07%20Sustainable%20Management%20of%20Water%20Resources.pdf

http://bit.Iy/2ІВbРjp та в інформаційному бюлетені.

3) Курс «Early Childhood Education for Children with Special Needs».

Курс відбудеться з 20 листопада 2017 року по 7 грудня 2017 року. Робоча мова курсу – англійська (всі потенційні кандидати мають вільно володіти робочою мовою курсу).

Останній термін подачі заявок – 1 вересня 2017 року.

Більш детальна інформація (умови участі у програмі та перелік необхідних документів) знаходиться на сайті http://bit.ly/21BbPip та в інформаційному бюлетені.

MASHAV пропонує обмежену кількість стипендій. Стипендія покриває вартість навчання, включаючи лекції та практичні заняття на місцях, проживання в кімнатах на двох з повним пансіоном (два учасники в кімнаті), страхування здоров’я і доставку з аеропорту і назад до аеропорту. Вартість квитків на літак і добові не покриваються стипендією.

Share on Facebook7Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone