Відкрито нову англомовну магістерську програму в Словацькій Республіці

UC

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України інформує про відкриття в 2017/2018 академічному році нової англомовної дворічної магістерської програми на базі Юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського, Словацька Республіка.

Програма спрямована, насамперед, на вивчення права Європейського Союзу і міжнародного права. Навчатися за новою програмою матимуть змогу й іноземні студенти.

Останній строк подання заявок – 8 вересня 2017 р.

Більш детальна інформація про згадану програму розміщена на веб-сторінці Юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського.