Відкриття нового 2019-2020 навчального року

ODEU-копия2019mall

13 вересня викладачі та студенти кафедри Публічного  управління та менеджменту природоохоронної діяльності провели вже традиційний захід, присвячений початку нового навчального року – відкрите засідання кафедри!!!!
О другій половині дня на узбережжі Чорного моря молодь та викладачі мали можливість в неформальній обстановці поспілкуватись та познайомитись між собою та викладачами.
Викладачі кафедри долучили студентів до розв’язання інтелектуальних пазлів та головоломок, що було цікаво та потребувало підключити логіку та розум.
Отже, початок року відбувся, бажаємо всім нам успіхів й легко вирішувати всі завдання та долати можливі перешкоди.

1

7