Відвідування Одеського національного оперного театру

мініатюра(3)

22 листопада студенти гр.ГМ-19, В-11, ПУА-19, У-19 під керівництвом ст.викл. Слободянюк О.Р., ст.викл. Краснянської Н.Д., ст.викл. Глушковой Н.М. відвідали Одеський Національний театр опери та балету, виставу «Нурієв forever …».

Спектакль присвячений пам’яті неперевершеного майстра танцю Рудольфа Нурієва. На сцені вперше втілений образ великого танцівника, балетмейстера і диригента, Він сформував не тільки неповторний стиль мужнього танцю, а й стиль усього свого життя, в якій не було місця для прози. Він був великий у всьому – мистецтві, дружбі, любові.

Вистава була чарівною. Емоції від вистави були лише позитивними. Похід до театру студентів дуже вразив. Театр – гарне місце, що спроможне надихати та дарувати нові емоції.

IMG_8853-1 IMG_8854-6
IMG_8859-7 IMG_8870-3