Відвідування вистави “Фіалка Монмартру”

zx

28 березня 2018 року студенти, викладачі та співробітниким ОДЕКУ завдяки зусиллям викладачів кафедри  українознавства та соціальних наук: зав.каф., доц. Бубнова І.В., доц.Троян А.О., ст.викл. Слободянюк О.Р., ст.викл. Глушкової Н.М. отримали можливість відвідати Одеський академічний театр музикальної комедії імені М.Водяного та переглянути виставу “Фіалка Монмартру”.

“Фіалка Монмартру” – перлина опереткової класики, пізня та  найлірична оперета ІмреКальмана. Прем’єра якої відбулася  21 березня 1930 року  у Відні. Відомий угорський композитор присвятив  її своїй молодій дружині – російській актрисі  Вірі  Маквінській, яку увічнив  в образі Віолетти.

fialka-monmartra-v-odesse6_smm fialka-monmartra-v-odesse4_smm fialka-monmartra-v-odesse3_smm

Оперета  ”Фіалка Монмартру”- це захоплююча історія з життя паризької богеми. Троє молодих та талановитих  людей мешкають в невеликій мансарді на Монмартрі та мріють створити шедеври. Вони наполегливо працюють,  незважаючи на злиденність та невідомість. Велику роль в  особистій та творчій долі молодих друзів грають дві дівчини: розважлива красуня  Нінон та юна продавщиця  фіалок Віолетта, навколо яких і закручуються всі колізії та інтриги сюжету. Однак,     як прийнято для оперети, вони щасливо розв’язуються, таланти прокладають собі шлях, перемагає дружба та справжня любов.

IMG_7807 IMG_7812

Share on Facebook2Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone