Відвідування відкриття 93-го театрального сезону Українського театру студентами-екологами

Місто дитинства

23  вересня    2017  року студенти ОДЕКУ (груп  Е-31і, Е-31, ЕГ -33, ПЕ-34, ЕП-35) під керівництвом  доц. Троян А.О. відвідали урочисте відкриття 93-го театрального сезону Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька, яке почалося  переглядом   вистави «Місто мого  дитинства».

«Моєму рідному місту присвячується…», — звучить на самому початку  вистави. Це — історія про Одесу, яку ми всі любимо і бережемо в своєму серці, навіть коли живемо на іншому кінці світу. На сцені відтворено атмосферу Одеси 70–80-х років минулого століття.

Історію одного старого одеського будинку розповідає зі сцени Стасик Остапчук, який, за твердим переконанням його матері Лени Остапчук, неодмінно мав стати «майбутнім геніальним скрипалем», а наразі він — звичайний одеський хлопчисько 12 років. Мешканці будинку живуть одною великою сім’єю, розділюючи радісні і сумні події один одного.  Приміром, дорослий вже син Марії Іванівни Андрій одружуватись збирається. Але ж це їхня спільна дитина! Його ростили, виховували всі разом, тож сусідам не байдуже, хто буде Андрієвою обраницею. Коли ж загроза нависла над їхнім старим будинком, всі, як один, кинулися на порятунок.

Чуття єдиної родини, унікальний гумор, відкритість та щирість у світосприйнятті, у ставленні до людей, до життя — все це об’єднує сусідів в братство, ім’я якому — одесити.

фото