Виховна культурно-просвітницька екскурсія до музею

мініатюра(3)

5 квітня 2019 року студенти-іноземці групи ГМ-21 та студенти групи ВБ-11 разом з викладачами кафедри українознавства та соціальних наук Слободянюк О.Р. і Кантаржи Н.І. відвідали Одеський історико-краєзнавчий музей. Для студентів і викладачів була проведена оглядова екскурсія, під час якої вони мали змогу ознайомитись з історією музею та відвідати виставкові зали, такі як: «Стара Одеса», «Одеса і край у Першій світовій війні та Великій Вітчизняній війні 1941–1945 роки», «Зброя з колекції музею», експозиція відділу «Степова Україна». Історико-краєзнавчий музей є значним науковим та культурно-просвітницьким осередком міста та області.

Для чого проводиться «екскурсія» студентам? Зокрема, для розкриття тем культурно-соціального напряму з дисципліни «Історія України та історії української культури» і «Українська мова як іноземна». У такому підході чітко виявляються основні ознаки екскурсії:

по-перше, з’являється пізнавальна ціль. Процес пізнання не         лише стає головним завданням екскурсії, але й набуває таких характеристик, як тематична спрямованість, унаочнення, тобто поєднання показу та розповіді;

по-друге, вимальовуються основні дійові особи: з одного боку, це викладач, який скеровує процес пізнання, з іншого – студенти, на яких спрямований пізнавальний процес.

IMG_7790 IMG_7787 IMG_20190404_165554

Варто сказати, що екскурсія була не лише просвітницькою, виховною, а й корисною і цікавою.

IMG_20190404_165546 IMG_7788 IMG_7785
IMG_7792 IMG_7781 IMG_7784

Студенти черпнули для себе багато нового та позитивного, що знадобиться їм в подальших професійних звершеннях і творчих натхненнях!