Випускник нашого університету 1978 року Борщ С.В. зайняв одну з найвищих посад у Гідромететорологічній службі РФ – він призначений директором Гідрометеорологічного Центру РФ

logo_odeku

Сергій Васильович Борщ в 1978 році закінчив Одеський гідрометеорологічній інститут за спеціальністю «гідрологія суші», в 1984 році захистив дисертацію, отримав науковий ступінь кандидата географічних наук.

Найважливішим напрямком роботи Гідрометцентру Росії Сергій Борщ бачить продовження вдосконалення методів прогнозування небезпечних гідрометеорологічних явищ, розробку сучасних ГІС и WEB-технологій, які дозволяють підвищити якість забезпечення гідрометеорологічними прогнозами та информацією.

borsc_01