Вітаємо Анастасію Головей з перемогою!

Менеджмент ПОФ

Студентка 3 курсу кафедри менеджменту природоохоронної діяльності Анастасія Головей  неодноразово приємно вражала нас своїми перемогами на конкурсах краси: MISS ЛІТО 2018 (номінація Міс глядацьких симпатій); Top Models New Faces (номінація New Faces Foto).

Ми раді знову привітати Анастасію Головей з черговою перемогою у Всеукраїнському конкурсі краси «КНЯГИНЯ УКРАЇНИ 2018», де вона отримала титул «ІV ВІЦЕ КНЯГИНЯ УКРАЇНИ 2018».

7

Анастасія добре вчиться, дисциплінована, вимоглива до себе, займається спортом, закінчила курси телеведучих, приймає активну учать у житті університету та кафедри, другий рік  стажується у компанії «Kilit Global» (Туреччіна). Вона є провідником рідного університету. На всіх конкурсах  за її участю,  Анастасія з гордістю оголошує, що вона студентка Одеського державного екологічного університету.

8(1) 6
10 9

Щиро вітаємо Анастасію Головей з досягненнями. Бажаємо наступних успіхів та перемог!

5(1)