Вітаємо Бучко Ірину з ІІІ місцем у II етапі міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 073 «менеджмент»

Миниатюра Флорко

23 травня 2018 р.  на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Конкурсна комісія розглянула 30 студентських наукових робіт 45 авторів, що надійшли з 23 вищих навчальних закладів, серед яких: Університет економіки в Бидгощі (Польща); Університет Матея Бела (м. Банська Бистриця, Словаччина); Північно-Західний педагогічний університет (Китайська Народна Республіка); Аріельський університет (Ізраїль); Вроцлавський економічний університет (Польща), Вища школа європейських і регіональних досліджень (м. Чеське Будейовіце, Чеська республіката інші.

На підсумковій конференції з науковими доповідями виступило 16 студентів з 16 вищих навчальних закладів вищої освіти.

За результатами розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 073 «Менеджмент» вирішила визнати однією з переможців Бучко Ірину Романівну, за наукову роботу «Комплекс нових методів екологічного менеджменту, моніторингу та прогнозування антропогенного забруднення атмосфери великих промислових міст і нова GREEN CITY технологія», науковий керівник Хецеліус Ольга Юріївна, д.ф.-м.н., професор кафедри вищої та прикладної математики Одеського державного екологічного університету

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!