Вітаємо Чабанюк Анастасію з ІІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту

Менеджмент ПОФ

З 30 травня  по 1 червня 2018 р.  на базі  Запоріжського  національного університету, проходив третій етап (фінальний) Всеукраїнського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту, на якому переможці попередніх етапів  презентували та  захищали свої творчі проекти. Нагородження переможців відбулось на  Міжнародному екофорумі «ZAPORIZHZHIA-2018», у виставковому  комплексі «Козак-Палац», м. Запоріжжя

Як відзначають організатори, ці три дні Запоріжжя було майданчиком для обміну досвідом щодо впровадження нових технологій в сфері екології. Серед основних завдань Екофоруму об’єднання діяльності промислових підприємств, громадськості, влади для взаємовигідного співробітництва в сфері реалізації заходів, спрямованих на поліпшення навколишнього середовища, залучення інвестицій в екологічні проекти і так далі.

Протягом трьох днів працювали секції за тематичними розділами Екофоруму. Серед них секції з охорони навколишнього водного басейну, водних ресурсів, контролю і моніторингу стану навколишнього середовища, переробці промислових та побутових відходів, енергозбереження та енергоефективності, екологічної освіти, боротьби з карантинними рослинами.

Серед запрошених не тільки запоріжці, але і гості з Києва, Львову, Вінниці, Харкова, Одеси, Дніпра, Чернівців, Рівного. Також у форумі взяли участь делегації з Німеччини (Оберхаузен, Магдебург), Франції, Канади, Ізраїлю, Польщі, Чехії, Азербайджану, Китаю.

Вперше приймали участь у творчому конкурсі  представники Одеського державного екологічного університету. Творчий проект  на тему «Оцінка перспектив впровадження сучасних технологій енергоспоживання шляхом створення локальних теплопунктів у студентських гуртожитках» представила студентка-менеджер 2 курсу  Чабанюк Анастасія. Науковий керівник – старший викладач кафедри менеджменту природоохоронної діяльності Чернишов Олексій Сергійович.

3(2)За підсумками презентації, доповіді та захисту проекту конкурсна комісія Всеукраїнського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту визнала Чабанюк Анастасію переможцем та присудила диплом ІІІ ступеню.

1(3)Щиро вітаємо Чабанюк Анастацію та Чернишова О.С. з перемогою. Бажаємо подальших успіхів і отримання нових перемог.

2(5) 4

Share on Facebook30Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone