Вітаємо доцента кафедри менеджменту природоохоронної діяльності Жавнерчик Олесю В’ячеславівну!

Менеджмент ПОФ

В Одеському державному екологічному університеті,  піонером в присудженні  вченого звання  доцента за новими вимогами стала к.е.н. Жавнерчик Олеся В’ячеславівна.

Вітаємо доцента кафедри менеджменту природоохоронної діяльності  Жавнерчик Олесю В’ячеславівну з отриманням вченого звання доцента кафедри менеджменту природоохоронної діяльності.

Провідний викладач кафедри неодноразово підтверджував свій професійний рівень на конкурсах, олімпіадах та конференціях. Студенти під її керівництвом, продовж двох років, ставали переможцями Міжнародних та  Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Вона є активним учасником усіх організаційно-виховних заходів, є послідовним носієм екологічної культури.

Бажаємо подальших професійних успіхів та наукових здобутків, невпинного зростання та набуття нових знань і компетентностей!

Жавренчик