Вітаємо магістра Щербину Михайла, переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

vitajemo-660x495

Кафедра інформаційних технологій вітає магістра Щербину Михайла, переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», який проходив на факультеті інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 3 по 5 квітня  2019 р.

1_

Наукова робота Михайла Щербини  на тему «Розробка системи зберігання та візуального редактору EAV структур даних», яка була виконана під керівництвом к.геогр.н., доц. Кузніченко С.Д., отримала гідну оцінку членів журі та нагороджена дипломом II ступеню.

10_

shcherbina2019

Бажаємо переможцю і науковому керівнику натхнення та подальших успіхів у всіх починаннях!