Вітаємо Михайленка Владислава з І місцем у ІІ етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

sm_full.aspx

Факультет магістерської та аспірантської підготовки, кафедра екології та охорони довкілля вітають Михайленка Владислава, який посів І місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 101 “Екологія”, що проходив на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського. Михайленко Владислав – трикратний переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт 2017 – 2018 н.р. Бажаємо успіхів і подальших перемог!

Share on Facebook70Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone