Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

З 16 по 21 лютого 2015 року в університеті відбувся перший етап щорічної Всеукраїнської студентської олімпіади.

За напрямами:
« Гідрометеорологія»:
Українець Вікторію Вікторівну,ст. гр. МА-34 – І місце;
Крисак Оксану Олександрівну, ст. гр. МА-34 – ІІ місце;
Познякову Ніну Володимірівну, ст. гр. МА-44 – ІІ місце;
Орлика Дмитра Володимировича, ст. гр. МА-44 – ІІІ місце.

« Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване
природокористування»:
Патраман Христину Сергіївну Х.С., ст. гр. ЕТ-48 – І місце;
Свід Уляну Валентинівну, ст. гр. ЕТ-48 – ІІ місце;
Метлінову Олександру Валентинівну, ст. гр. Е-41 – ІІІ місце.

« Комп’ютерні науки»:
Афанасьєву Ольгу Вікторівну, ст. гр. К-31 – І місце;
Попіка Едуарда Володимировича, ст. гр. К-31 – ІІ місце;
Давиденка Олександра Олександровича, ст. гр. К-21 – ІІІ місце;
Овеяна Єгора Вячеславовича, ст. гр. К-21 – ІІІ місце.

«Менеджмент»:
Фоміну Ірину Віталіївну, ст. гр. МПД-52 – І місце;
Матвієнко Анастасію Сергіївну, ст. гр. МПД-52 – ІІ місце;
Русєву Катерину Олегівну, ст. гр. МПД-52 – ІІІ місце.

За дисциплінами:
«Екологія»:
Сілінську Вікторію Сергіївну, ст. гр. Е-31– І місце;
Дімова Владислава Сергійовича, ст. гр. Е-31– ІІ місце;
Михайленка Владислава Івановича, ст. гр. Е-31– ІІІ місце.

«Екологічна безпека»:
Свід Уляну Валентинівну, ст. гр. ЕТ-48 – І місце;
Патраман Христину Сергіївну, ст. гр. ЕТ-48– ІІ місце;
Ковпак Наталю Вадимівну, ст. гр. Е-41– ІІІ місце.

«Інформатика»:
Делі-Іванову Ганну Степанівну, ст. гр. У-11– І місце;
Бажак Катерину Михайлівну, ст. гр. У-11– ІІ місце;
Аверкіну Аліну Олегівну. , ст. гр. У-11– ІІІ місце.

«Біологія»:
Схабовського Владислава Анатолійовича, ст. гр. Е-21– І місце;
Бугора Федора Олександровича, ст. гр. Е-22 – ІІ місце;
Полікарпову Кристину Миколаївну, ст. гр. Е-21– ІІІ місце.

«Ґрунтознавство»:
Гомона Андрія Сергійовича, ст. гр. АЕ-30і – І місце;
Лісовську Ірину Анатоліївну, ст. гр. АЕ-30і – ІІ місце;
Полянського Володимира Володимировича, ст. гр. АЕ-30і – ІІІ місце.

«Агроекологія»:
Кугут Вікторію Анатоліївну, ст. гр. АЕ-40і – І місце;
Борденюк Тетяну Сергіївну, ст. гр. АЕ-40 – ІІ місце;
Волкову Надію Юріївну, ст. гр. АЕ-40і – ІІІ місце.

«Економіка природокористування»:
Жосанар Анастасію Вікторівну, ст. гр. ЕК-45– І місце;
Лужанську Діану Володимирівну, ст. гр. ЕГ-43 – ІІ місце;
Соколову Валерію Ігорівну, ст. гр. Е-41– ІІІ місце.

Фундаментальні дисципліни:
«Вища математика»:
Схабовського Владислава Анатолійовича, ст. гр. Е-21– І місце;
Дудкіна Андрія Федоровича, ст. гр. МР-33 – ІІ місце;
Бандуру Ігоря Ігоровича, ст. гр. Е-23– ІІІ місце.

«Фізика»:
Інтролігатор Олену Андріївну, ст. гр. ГМ-21– І місце;
Схабовського Владислава Анатолійовича, ст. гр. Е-21– ІІ місце;
Стефанову Ольгу Михайлівну, ст. гр. Е-21– ІІІ місце.

«Іноземна мова»
Швецову Марію Сергіївну, ст. гр. МЕУ-61– І місце;
Васильєва Сергія Олексійовича, ст. гр. МАЕ-50 – ІІ місце;
Кутового Станіслава Володимировича, ст. гр. ВБ-41– ІІІ місце.
Соціально – гуманітарні дисципліни:

«Політологія», «Українська мова» , «Історія України»:
Шершун Ольгу Миколаївну, ст. гр. Е-31– І місце («Українська мова»);
Кияненко Ірину Ігорівну, ст. гр. ГМ-11– ІІ місце («Історія України»);
Верхову Юлію Михайлівну, ст. гр. К-32 –ІІІ місце(«Політологія»).

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone