ODEU-копия2019mall(1)

Студенти  Венгер Олена (гр. ПУА-42)  та Бурлака Дмитро (гр. В-18) посіли І місце у ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Менеджмент” спеціалізації “Менеджмент природоохоронної діяльності”.

Щиро вітаємо переможців і чекаємо на нових наукових здобутків!

Висловлюємо подяку  науковому керівнику – к.е.н., доценту кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності  Розмариній Альбіні Леонідівні.

Цьогоріч конкурс, підсумки якого довелось проводити за результатами 1 етапу ІІ туру, відбувався за нестандартних та нових умов діючого карантину в нашій країні, але галузева конкурсна комісія, до складу якої входили представники провідних закладів вищої освіти України, впоралась із завданням на всі 100%.

Широка географія учасників заходу майже зі всієї території України (Київ, Львів, Харків, Суми, Полтава, Маріуполь, Миколаїв та інші міста) щороку все більше розширюється і свідчить про значну зацікавленість учасників до конкурсу, що додає оптимізму.

Дякуємо всім, хто приймав участь в організації та проведенні ІІ туру конкурсу і до наступних зустрічей!

Untitled.FR11_0002

Untitled.FR11_0001