Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціалізації “Пожежна безпека” Вайчюте Сімону

ODEU-копия2019mall(1)

Вайчюте Сімона, студентка кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності факультету комп’ютерних наук, публічного управління та адміністрування  посіла ІІ місце у  ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціалізації “Пожежна безпека”,  який відбувся у Національному університеті цивільного захисту України.

Висловлюємо подяку  науковому керівнику – завідувачу кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності, к.е.н., доценту  Павленко Олені Пантеліївні.

Подяка Павленко ОДЕКУ Вайчуте Сімон Менеджмент диплом ІІ ступеня (2)