Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціалізації “Управління спортивно-оздоровчою діяльністю” Павленко Юрія

ODEU-копия2019mall(1)

Павленко Юрій, студент кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності факультету комп’ютерних наук, публічного управління та адміністрування  посів ІІ місце у  ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціалізації “Управління спортивно-оздоровчою діяльністю”,  який відбувся у Національному університеті кораблебудування імені  адмірала Макарова.

Висловлюємо подяку  науковому керівнику – к.е.н., доценту кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності, к.е.н., доценту  Колонтай Світлані Миколаївні.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Павленко Снимок