Вітаємо Попіка Едуарда з першим місцем у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Інженерія програмного забезпечення

Вітаємо

Вітаємо Попіка Едуарда, магістра-комп’ютерщика, який посів перше місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Інженерія програмного забезпечення, що проходив на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченко з 3 по 6 квітня  2018 р.

Доклад

На фото: В.С.Мартинюк, проректор з наукової роботи КНУ імені Тараса Шевченка; Е.В.Попік, переможець конкурсу; О.С. Бичков, завідувач кафедри програмних систем і технологій КНУ імені Тараса Шевченка.

Фіналісти конкурсу та члени жюрі